Cennik

Jak zamówić tort ?

(wysłanie zamówienia do niczego nie zobowiązuje a otrzymasz szczegółową wycenę)

Proszę skorzystać z formularza zamówienia https://rogwojskiego.pl/formularz/

Ważne aby napisać jak najwięcej szczegółów dotyczących kolorów, postaci, hobby solenizanta, numer tortu z naszej galerii czy tematykę. Galeria zdjęć na naszej stronie internetowej nie jest sztywnym katalogiem, można wprowadzać modyfikacje, zaproponować swój własny pomysł na tort jednak należy nam to dokładnie opisać, wysłać zdjęcia, rysunki, szkice lub cokolwiek co nam pomoże.

W odpowiedzi przedstawimy koszt tortu i wielkość zadatku. Wycena jest ważna przez 2 dni (lub krócej jeśli termin jest już bliski) i jeśli w tym czasie nie dostaniemy odpowiedzi oraz zadatku zamówienie zostaje anulowane. Dopiero w momencie wpływu zadatku na nasze konto termin jest zarezerwowany. Po otrzymaniu przelewu potwierdzimy przyjęcie zamówienia oraz termin. Gdy nie otrzymasz potwierdzenia prosimy koniecznie o kontakt.

Ile kosztuje tort?

Ceny tortów są bardzo różne i zależą głównie od ilości, stopnia skomplikowania dekoracji oraz czasu jaki potrzebujemy na przygotowania. Tańsze zwykle są torty z prostymi płaskimi dekoracjami 2D a najdroższe z postaciami ludzkimi, malowane ręcznie czy w określonym kształcie. Ilość porcji jest sprawą drugorzędną. Najdroższy w torcie jest czas potrzebny na przygotowanie dekoracji i nasze umiejętności

Kategoria/porcje8 porcji12 porcji15 porcji20 porcji30 porcji
(zwykle 2 piętra)
40 porcji i więcej…
Foto tort110 zł120 zł130 zł150 zł X X
Last Minute180 zł190 zł190 zł220 zł300 zł X
Standard250 zł250 zł250 zł280 zł360 zł X
All InclusiveX Xod 500 złod 560 złod 700 złindywidualna
Indywidualne
zamówienie
wycena
indywidualna
wycena
indywidualna
indywidualnaindywidualnaindywidualnaindywidualna
Weselnewycena
indywidualna
wycena
indywidualna
indywidualnaindywidualnaindywidualnaod 10 zł/porcję
Tort tradycyjny/próbny bez napisu i dekoracji tematycznejX50 zł80 zł110 złXX
Figurki na zamówienie - wycena indywidualna
Wydruk jadalny na papierze cukrowym A4 - 30 zł

Kategorie tortów:

Foto tort – tort z wydrukiem jadalnym na papierze cukrowym i napisem. Podajesz motyw np. „Psi Patrol”, „Kraina Lodu” lub wysyłasz nam gotowe do druku zdjęcie.
Last Minute – ufasz fachowcom i w zamówieniu podajesz tylko ogólnikowo motyw tortu a nasze dekoratorki resztę zrobią za Ciebie np. „świnka peppa”, „strażak sam”, „chrzest chłopca”, „roczek dziewczynki”, „czterdziestka”, „rocznica ślubu” itd. (brak możliwości wyboru konkretnych postaci i innych detali).
Standard – jak w Last minute jednak dekoracji jest więcej.
All Inclusive – na bogato
Indywidualne zamówienie – tort według Twoich wytycznych oraz torty z naszych galerii ponieważ są one o bardzo różnym stopniu skomplikowania. Cenowo od najtańszych do najdroższych.
Torty Weselne – ze względu na wagę wydarzenia traktujemy je wyjątkowo. Tort musi być na czas i musi być idealny. Często przygotowujemy zapasowe elementy dekoracji a w dostawie uczestniczy dekorator.

Godziny otwarcia pracowni

Pracownia nie ma stałych godzin otwarcia – nie zawsze możemy oderwać się od pracy więc
proszę dzwonić przed przyjazdem (w przypadku odbioru tortu nie ma takiej potrzeby).

Odbiór tortu

Odbiór osobisty w Gdańsku na ul. Wojskiego 11c w godzinach ustalonych podczas przyjmowania zamówienia. Proszę nie przyjeżdżać poza ustalonymi godzinami. Tort nie będzie gotowy lub pracownia może być zamknięta. Na miejscu przyjmujemy płatności tylko gotówką.

Torty wydajemy w godzinach:

poniedziałek-piątek 10:00-18:00
sobota 10:00-15:00
niedziela 10:00-12:00 (w wakacje nieczynne)

Regulamin:

©2020 - Róg Wojskiego - Torty na zamówenie